Szkolenia

 • 0 Lekcje

  Klamra Trzyczęściowa – Certyfikowane

  Poznasz klamrę złożona z trzech części, która jest bardzo często stosowana w krajach zachodniej Europy oraz w wielu gabinetach w Polsce, a której efekty są spektakularne. Nauczysz się dokładnego schematu pracy z klamrą i dowiesz się kiedy należy ją stosować.
 • 0 Lekcje

  Klamra Tytanowa – Certyfikowane

  Najczęściej stosowana klamra w gabinetach podologiczych. Poznasz najczęstsze zastosowania klamry, wszystkie niezbędne materiały do aplikacji, oraz krok po kroku szczegółowy film instruktażowy wykonywania całego zabiegu.
 • 0 Lekcje

  Klamra Złota – Certyfikowane

  Złota Klamra (Goldstadtspange) – To klamra, którą uwielbiają klientki gabinetów ze względu na estetykę i oczywiście działanie.
 • 0 Lekcje

  Opatrunki LIGASANO® w Podologii – Certyfikowane

  Pracując z klientami możesz spotkać się z różnymi problemami skórnymi, które będą wymagały zastosowania specjalistycznego opatrunku jakim jest Ligasano®
 • 0 Lekcje

  Ortonyksja w Szczegółach – Certyfikowane

  Certyfikowane szkolenie, w którym poznasz tajniki postępowania z wrastającymi i wkręcającymi się paznokciami.
 • 0 Lekcje

  Rekonstrukcja Płytki Paznokcia – Certyfikowane

  Protetyka płytki to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów na uszkodzonych paznokciach. Dzięki specjalistycznym masom podologicznym, i umiejętności uformowania naturalnej płytki, pomożesz swoim klientom odzyskać pożądany wygląd paznokcia, a tym samym w wielu przypadkach także pewność siebie.
 • 0 Lekcje

  Zmiany i Choroby Paznokci – Certyfikowane

  Zmiany i Choroby Paznokci to szkolenie przeznaczone dla stylistek paznokci, kosmetyczek i początkujących podologów, którzy chcą nauczyć się krok po kroku postępować ze zmieniona płytką paznokcia, ale także prawidłowo przeprowadzać zabieg pielęgnacyjny na zdrowych płytkach.