Opatrunki LIGASANO® w Podologii – Certyfikowane

Pracując z klientami możesz spotkać się z różnymi problemami skórnymi, które będą wymagały zastosowania specjalistycznego opatrunku jakim jest Ligasano®

Szkolenie Certyfikowane

Opatrunki LIGASANO® w Podologii

Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna cena

Teraz 650 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 650 PLN

Szkolenie Zawiera

Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna cena

Teraz 650 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 650 PLN

Szkolenie Zawiera

Opis Certyfikacji

Pracując z klientami możesz spotkać się z różnymi problemami skórnymi, które będą wymagały zastosowania specjalistycznego opatrunku jakim jest Ligasano®.

W tym kursie poznasz rodzaje ran, przeprowadzę cię krok po kroku przez proces ich gojenia, a następnie dowiesz się czym jest opatrunek Ligasano, jak działa i w jakich przypadkach możesz go zastosować.

Czego się Nauczysz

Tutaj nauczysz sie lub utrwalisz sobie wiedzę na temat największego narządu organizmu ludzkiego jakim jest skóra, dzieki czemu łatwiej zrozumiesz dalsze procesy i postępowanie z ranami.
To bardzo ważny moduł, dzieki któremu dowiesz się w jaki sposób powstaje rana, jakie są rodzaje ran, no i oczywiście, jakie są etapy gojenia rany oraz czynniki wpływające na zahamowanie procesu gojenia.
W tym module dowiesz sie szczegółow na temat opatrunków Ligasano. Poznasz ich rodzaje oraz zastosowanie w medycynie a także zrozumiesz fenomen ich działania.
Ten moduł zapewne zainteresuje Cie najbardziej. To tutaj pokazuję w jaki sposób i jakie typów opatrunków stosuje sie w praktyce podologicznej. Dowiesz się krok po kroku jak powinno się zakładać te opatrunki, jak często je zmieniać oraz jakie zalecenia dać do domu klientowi, aby osiągnąć oczekiwany efekt zagojenia rany.

O Autorze

Aneta Kowalczyk

Specjalizuję się w terapiach paznokci efektem czego jest książka pt.: "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej". Jest właścicielem Kliniki podologiczno-medycznej Medica per Pedes i współwłaścicielem hurtowni Podohouse.
Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy jako podolog i 10-letnie, jako kosmetolog i stylistka paznokci. Prowadzi liczne szkolenia podologiczne (grupowe i indywidualne) w Polsce i za granicą.

Dla Kogo Szkolenie Jest

  • Podologów
  • Kosmetologów
  • Pedicurzystek
  • Manicurzystek
  • Uczniów
  • Dla osób świadczących usługi
Not Enrolled
This course is currently closed