Rekonstrukcja Płytki Paznokcia – Certyfikowane

Protetyka płytki to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów na uszkodzonych paznokciach. Dzięki specjalistycznym masom podologicznym, i umiejętności uformowania naturalnej płytki, pomożesz swoim klientom odzyskać pożądany wygląd paznokcia, a tym samym w wielu przypadkach także pewność siebie.

Szkolenie Certyfikowane

Rekonstrukcja Płytki Paznokcia

Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna cena

850 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 850 PLN

Szkolenie Zawiera

Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna cena

850 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 850 PLN

Szkolenie Zawiera

Opis Certyfikacji

Protetyka płytki to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów na uszkodzonych paznokciach.

Dzięki specjalistycznym masom podologicznym, i umiejętności uformowania naturalnej płytki, pomożesz swoim klientom odzyskać pożądany wygląd paznokcia, a tym samym w wielu przypadkach także pewność siebie.

Dzięki certyfikowanemu szkoleniu “Rekonstrukcja Płytki Paznokcia”, poznasz tajniki rekonstrukcji płytki paznokciowej. Dzięki czemu będziesz umiała prawidłowo dobrać masę do rodzaju paznokcia, uformujesz kształt płytki, aby wyglądał jak najbardziej naturalnie i dobierzesz odpowiednie preparaty pielęgnacyjno – wzmacniające, aby Twój klient czuł się w 100% zaopiekowany.

Czego się Nauczysz

O Autorze

Aneta Kowalczyk

Specjalizuję się w terapiach paznokci efektem czego jest książka pt.: "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej". Jest właścicielem Kliniki podologiczno-medycznej Medica per Pedes i współwłaścicielem hurtowni Podohouse.
Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy jako podolog i 10-letnie, jako kosmetolog i stylistka paznokci. Prowadzi liczne szkolenia podologiczne (grupowe i indywidualne) w Polsce i za granicą.

Dla Kogo Szkolenie Jest

  • Podologów
  • Kosmetologów
  • Pedicurzystek
  • Manicurzystek
  • Uczniów
  • Dla osób świadczących usługi
Not Enrolled
This course is currently closed