Dobre Praktyki – Dołącz

Podczas szkolenia dowiesz się jak się zachować, kiedy podczas swojej pracy spotkasz się ze zmianą na paznokciu u klienta. Jak ją rozpoznać, jak wykonać zabieg albo zlecić specjaliście tak aby klient był zadowolony, a Ty pewna swojej pracy. Na to i wiele innych pytań odpowiedź otrzymasz podczas kursu "Dobre Praktyki".

Kurs On-line

Dobre Praktyki

Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna Cena

197 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 197 PLN
Z kodem: PROMO10 zyskaj 10% rabatu!
Promocja trwa do wyczerpania!

Aktualna Cena

197 PLN

Najniższa cena pakietu w ostatnie 30 dni – 197 PLN

Opis Kursu

Podczas szkolenia dowiesz się jak się zachować, kiedy podczas swojej pracy spotkasz się ze zmianą na paznokciu u klienta.

Jak ją rozpoznać, jak wykonać zabieg albo zlecić specjaliście tak aby klient był zadowolony, a Ty pewna swojej pracy. Na to i wiele innych pytań odpowiedź otrzymasz podczas kursu.

Czego się Dowiesz

O Autorze

Aneta Kowalczyk

Specjalizuję się w terapiach paznokci efektem czego jest książka pt.: "Zmiany i choroby paznokci w praktyce podologicznej". Jest właścicielem Kliniki podologiczno-medycznej Medica per Pedes i współwłaścicielem hurtowni Podohouse.
Ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy jako podolog i 10-letnie, jako kosmetolog i stylistka paznokci. Prowadzi liczne szkolenia podologiczne (grupowe i indywidualne) w Polsce i za granicą.

Dla Kogo Jest

  • Podologów
  • Kosmetologów
  • Pedicurzystek
  • Manicurzystek
  • Uczniów
  • Dla osób świadczących usługi
Not Enrolled
This course is currently closed